• XXII Miejsko- Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas II- III„Sówka Mądra Główka”

Dnia 19 kwietnia 2024 roku odbył się w naszej szkole XXII Miejsko- Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas II-III. Mieliśmy zaszczyt gościć 36 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy i miasta, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych.

• XIII Miejsko-Gminny Konkurs Matematyczny MAŁY MATEMATYK

12 kwietnia 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 odbył się XIII Miejsko-Gminny Konkurs Matematyczny MAŁY MATEMATYK. Matematyczne zmagania drugoklasistów i trzecioklasistów uczęszczających do szkół podstawowych na terenie Gminy i Miasta Nisko zakończyły się sukcesem dla ucznia z naszej szkoły Kamila Łazanowskiego z klasy 2b, który zdobył I miejsce w kategorii klas drugich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!

• Konkurs Plastyczny ,,Czysta woda – zdrowia doda!”

Klasa 2 a uczestniczyła w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Czysta woda – zdrowia doda!”

• „Czysta woda – zdrowia doda!”- udział klasy 2c

Uczniowie klasy 2c wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Czysta woda – zdrowia doda!” organizowanym przez Armaturę Kraków SA. Celem konkursu była edukacja dzieci w zakresie oszczędzania i ochrony zasobów wody oraz promowanie idei, że woda jest ważnym zasobem, o który musimy wspólnie dbać.

• „Marzanno, Marzanno, ty zimowa Panno” – klasy drugie przygotowały apel ekologiczny z okazji nadejścia wiosny

We wtorek 19 marca  dzieci z klas drugich  świętowały nadejście wiosny. Uczniowie przygotowali uroczysty apel dla klas 1-3.

• XXV Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III

W poniedziałek 18 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole XXV Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III. Wzięło w nim udział 25 uczniów, w tym: 9 uczniów klas drugich i 8 uczniów klas trzecich. Organizatorami konkursu były panie:  Ewa Ciepielowska, Anna Kwolek i Ewa Pasiak.

• Uczniowie klasy 2c byli na wystawie pt. „Fikaj z Koziołkiem Matołkiem”

W poniedziałek 08.03. 2024 r. uczniowie klasy 2c byli w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli na wystawie pt. „Fikaj z Koziołkiem Matołkiem”.

• Warsztaty Wielkanocne klasy 2c

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. 8 marca 2024 r. uczniowie klasy 2c byli na Warsztatach Wielkanocnych w muzeum COP w Stalowej Woli.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 1a

Obchody Dnia Babci i Dziadka w klasie 1a odbyły się 22 stycznia 2024r., licznie przybywający do naszej klasy goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju.

• Wigilia w klasie 2a

22 grudnia w klasie 2a odbyła się klasowa wigilia.