• Konkurs ,,W kuchni i  łazience wodę chętnie oszczędzę”

  Klasa 1 a wykonała 2 plakaty na konkurs plastyczny Dzień wody – ,,W kuchni i  łazience wodę chętnie oszczędzę”.

  [Więcej…]
 • Dzień Kobiet w klasie II A

  W poniedziałek 6 marca z okazji Dnia Kobiet odbyły się kolejne warsztaty z klockami Lego. Dzieci budowały pojazd jeżdżący zgodnie z instrukcją na tablecie.

  [Więcej…]
 • XI edycja Biegu „Tropem Wilczym” pamięci Żołnierzy Wyklętych.

  1 marca 2023r. o godz.10.00 rozpoczął się w naszej szkole Bieg „Tropem Wilczym” pamięci Żołnierzy Wyklętych. To już XI edycja biegania. Kibicowaliśmy wszystkim uczestnikom biegu. Z naszej klasy zgłosiło się do biegu aż 12 osób.

  [Więcej…]
 • Spektakl teatralny „Ach ta Pippi”

  24 lutego klasa II A była w naszym NCK na spektaklu teatralnym „Ach ta Pippi”. Przedstawienie było pouczające i śmieszne.

  [Więcej…]
 • 3b na szkolnej zabawie karnawałowej.


  Szkolny bal karnawałowy poprowadził didżej; budowaliśmy wielkie roztańczone koło, tańczyliśmy w rytm proponowanej muzyki. Królową balu zostały nasze dwie koleżanki z klasy; Ala i Karolinka. Wszyscy przymierzaliśmy ich srebrne korony.

  [Więcej…]
 • Klasa 1c na Balu Karnawałowym

  Karnawał, to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym 10 luego 2023 r. balu karnawałowym, w PSP nr 5 w Nisku, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Dzieci zamieniły się w: królewny, wróżki, biedronki, super bohaterów, piratów, rycerzy, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Przebierańcy świetnie bawili się przy skocznej muzyce.

  [Więcej…]
 • Klasa 3b w Rzeszowie.

  W mroźny lutowy dzień pojechaliśmy na wycieczkę do Rzeszowa. W teatrze MASKA zachwycił nas spektakl „ Hachiko” – opowieść o przyjaźni człowieka i psa. Byliśmy też na lekcji teatralnej. Pani aktorka opowiadała nam o pracy w teatrze różnych ludzi; reżysera, aktorów, scenografa, charakteryzatora i innych.

  [Więcej…]
 • Laboratoria przyszłości w 3B.

  Uczniowie klasy 3B bardzo lubią pracować plastycznie, tworzyć z różnorodnych materiałów to co podpowiada wyobraźnia. Ale długopisy 3D były na zajęciach nie lada atrakcją!

  [Więcej…]
 • Wycieczka klasy 1c do Pijalni Czekolady M. Pelczar w Rzeszowie

  13 stycznia 2023 roku klasa 1c wspólnie z wychowawcą panią Moniką Piędel udała się na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszaki obejrzały w teatrze „Maska” przedstawienie pt. „Alicja w Krainie Czarów”, gdzie wspólnie z bohaterką odbyły niezwykłą podróż do Krainy Czarów i przeżyły niezapomniane chwile wspólnej zabawy. Znakomita gra aktorów i piękne dekoracje sprawiły, że dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły spektakl od początku do końca.

  [Więcej…]
 • Wigilia w klasie 1c

  22 grudnia 2022 roku odbyła się w klasie 1c „mała” klasowa Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, tego dnia dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy.

  [Więcej…]