GÓRA GROSZA w klasie 1c

W naszej szkole jak co roku została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski akcja – Góra Grosza i przy okazji przeprowadzono konkurs dla klas 1-8, z podziałem na grupy: klasy 1-3 i klasy 4-8. Konkurs polegał na zebraniu jak najwięcej pieniędzy w klasie.

Góra Grosza, to akcja, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom.

Organizatorem tej akcji od 2000 roku jest Towarzystwo Nasz Dom, z siedzibą w Warszawie.

Klasa 1c wraz z wychowawczynią p. Moniką Piędel również włączyła się do akcji charytatywnej i zebrała 257,08 zł.  Klasa zajęła pierwsze miejsce w konkursie dla klas 1-3.

Udział w tej akcji charytatywnej pokazuje, że jesteśmy wrażliwi i nieobojętni na los innych, i razem przyczyniamy się do poprawy życia dzieci w trudnej sytuacji. Sukces akcji, to przede wszystkim Nasz sukces.

Zdjęcia i opracowanie tekstu: mgr Monika Piędel