Prezent dla Ziemi od klasy 3B.

24 kwietnia 2023r. uczestniczyliśmy w pięknym apelu wiosenno-ekologicznym przygotowanym przez klasy drugie z okazji Dnia Ziemi. Postanowiliśmy też coś zrobić dla naszej planety z okazji jej święta.

Wymyśliliśmy prezent, może niewielki ale za to jaki ważny dla wszystkich – uporządkujemy teren wokół szkoły, pozbieramy najmniejsze nawet papierki i inne śmieci z trawników, klombów i chodnika. Uzbrojeni w rękawiczki i worki zabraliśmy się do pracy. Pogoda nam sprzyjała, a słońce uśmiechało się do nas szeroko. Nie było łatwo, śmieci sporo. Zbieraliśmy wszyscy i po chwili worki pełne śmieci wylądowały w kontenerach. Jak miło teraz stanąć do wspólnej fotki na zielonym i czystym trawniku, pod zieloniutkim dębem.
Tekst : uczniowie klasy 3B Zdjęcia: Anna Pracoń