Święto Mamy i Taty w klasie 1c

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem: miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia.

W maju przypada najpiękniejsze święto w roku – Dzień Matki. Z tej okazji 30 maja 2023 r. w PSP nr 5 w Nisku  klasa 1c wraz z wychowawcą p. Moniką Piędel zorganizowała Dzień Mamy i Taty.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. W tym ważnym dla wszystkich dniu, chciały podziękować swoim rodzicom najlepiej, jak potrafiły. Przedstawiły bogaty program artystyczny – wiersze, piosenki i życzenia dla ukochanych rodziców.

Następnie pierwszaki wystąpiły w przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek”.
Po przedstawieniu całusom i uściskom  nie było końca, dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Atmosfera tej uroczystości była wyjątkowa i niezwykle rodzinna.

P.S.

Na przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” zaprosiliśmy 1 czerwca 2023 r. klasę 1a i 1b oraz przedszkolaki.

Zdjęcia i opracowanie tekstu: Monika Piędel