Eliminacje Rejonowe Podkarpackiego Konkursu Recytatorskiego LITERATURA i DZIECI

W poniedziałek 20 listopada 2023 roku odbyły się w Tarnobrzeskim Domu Kultury Eliminacje Rejonowe Podkarpackiego Konkursu Recytatorskiego LITERATURA i DZIECI pod hasłem  „Uśmiechnięte wiersze i wesołe piosenki…”Naszą szkołę w ramach recytacji reprezentowali: Zofia Bolibok, Zuzanna Surowiec, Amelia Słodkowska, Milena Serafin, Mikołaj Matejkowski i Joanna Dyba. Wszyscy uczniowie wrócili z dyplomami.

Komisja artystyczna złożyła podziękowania uczestnikom konkursu, rodzicom i instruktorom za wspaniałe przygotowanie dzieci, gdyż poziom konkursy był w tym roku bardzo wysoki.

Ewa Pasiak, Monika Piędel