Jasełka Bożonarodzeniowe klasy 2c

W czwartek 14 grudnia  2023 roku klasa 2c  pod opieką wychowawczyni pani Moniki Piędel przygotowała Jasełka Bożonarodzeniowe dla rodziców. Przedstawienie było wyjątkowe. Uczniowie z dużym zaangażowaniem odgrywali swoje role i przeżywali magię Świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.  Po przedstawieniu dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobiony kwiat „gwiazdy betlejemskiej” oraz składały świąteczne życzenia. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role.

Urocze spotkanie, pozwoliło wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Na Jasełka Bożonarodzeniowe klasa 2c zaprosiła 15 grudnia: panią dyrektor, klasy pierwsze i dwie grupy przedszkolne.

Opracowanie tekstu i zdjęcia: mgr Monika Piędel